عقارات للبيع في مدينة العلمين الجديدة

1,565 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فير إيموشن – الحي اللاتيني العلمين

    متصدر

    ICONIC logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول استلام فوري تشطيب كامل فيو VIP موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في أبراج العلمين الساحل الشمالي

    Spade consultancy logo image

    شتاء العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م بأفضل مكان واقل سعر في مزارين بوليفارد

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بأبراج العالمين استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٤٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • بلو ستايز ذا ايلاند مارينا 5

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابراج العالمين برج ذا جيت بسعر لقطة 210 م فيو بحر

    La Costa For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 445الف فقط وامتلك شاليهك متشطب أطول فترة سداد

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب يري البحر و اللاجون أقل مقدم قسط 12سنة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

1

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ١٥٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو VIP علي lagoon استلام فوري و تكلمه اقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس متشطب بتقسيط 12 سنة

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 500الف فقط وامتلك شاليهك متشطب بأقل قس شهري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم7% امتلك شاليه سي فيو قسط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم7% امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي قسط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 15

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم7% امتلك شاليه متشطب لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجوون فيو تشطيب راقي بمقدم7%تقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم7% شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالتكييفات فيو البحر اقساط 12 سنة

    Inn Properties logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • ذا جيت تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 90الف للمتر وحده بفيو بحر دور فوق ال 30-جراج

    Code For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٨٧ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (الداون تاون - العلمين الجديدة) 178 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٧٬٩٠٠ جنيه

    باقل سعر شاليه بحري بفيو خيالي علي lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا كورنر متشطبه - لاجون فيو بانوراما

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٦٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا346م صف اول ع البحر استلام فوري كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • فيلار العلمين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Diwan
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,فيلار

    1 - 3 غرفة