عقارات للبيع في مدينة العلمين الجديدة

1,553 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بحر قسط علي 12 سنه فوري متشطبه فندقي VIP

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه sea view جاهزه للسكن متشطبه علي اعلي مستوي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة على البحر والبحيرة في أبراج العلمين

    New Avenue Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٤٨٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في أبراج العلمين الجديدة نورس إيدج

    ICONIC logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في العلمين الجديده

    Elegant Home logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • بلو ستايز ذا ايلاند مارينا 5

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة
  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع العلمين الجديده وسط الخدمات مدد تقسيط طويله

    Assec Properties logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البحر في العلمين بالقسط علي 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بقلب مدينة العلمين فيوVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٢٤٬٣٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر جاهز للمعيشه و متشطب في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبة (استلام فوري )فيو بحر في العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري فيو لاندسكيب قسط حتى 12سنة

    Summit Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 128م العلمين الجديدة (كومباوند مزارين)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الحي اللاتيني بالعلمين الجديدة

    Capital Lords Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166 م العلمين (الداون تاون)

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٨٤٢٬٤٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع مازارين العلمين اقساط متسلمه

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٥٥٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 10

    شقة

    ١١٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في ذا جيت ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم300.000بالقرب من الابراج بقلب العالمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ٦٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العلمين الجديدة

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 156م مميزة بفيو راقي مازارين الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 238 م برايم لوكيشن بقسط ع 12سنه للبيع العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • بيتش فرونت تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٥٢٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,بيتش فرونت تاورز

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو علي البحر متشطبة 145م في مزايرين العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 3 غرف متشطبة في العلمين الجديدة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب صف اول علي البحر مزارين العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل في مزارين العلمين باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر دوبلكس متشطب في العلمين الجديدة 455م

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • مزارين العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,مازيرين

    4 - 7 غرفة