شاليهات استوديو للبيع في مدينة العلمين الجديدة

22 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي متشطب بالفرش اول صف علي البحر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع (الحي اللاتيني - العلمين) 71 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو لاجون مباشر في ذا جيت العلمين الجديدة

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع 67م الحي اللاتيني - مدينة العلمين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستوديو للبيع 70م بالم هيلز العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو Resale للبيع 71م الساحل الشمالي - العلمين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩٢٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو واسع في مارينا الجديدة بأفضل سعر

    Horizen For Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 56 م² – مارينا الجديدة- 0% مقدم | 10 سنوات

    Horizen For Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 6 سنوات فيو مفتوح علي الشاطئ واللاجون

    Remax Professional. logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    studio for sale - cash - Only 1.155.000 EGP

    Horizen For Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢٬٩٩٧٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع (بالميرا) 55 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدم 20% وقسط الباقى على 10 سنين فى فيلار

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٦٩٬٢٠٠ جنيه

    امتلك ستديو 0% مقدم وخصم 5% فى فيلار .. نيو علمين

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% وتقسيط 10 سنين… فرصتك في فيلار العلمين

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villar New Alamein شقق للبيع بأسعار مميزة

    Horizen For Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56 متر للبيع في Villar العلمين الجديدة

    Horizen For Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ابراج مارينا الجديدة بتسهيلات

    Inspire Homes logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع في أبراج مارينا الجديدة

    Inspire Homes logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    studio for sale - cash - Only 1.155.000 EGP

    Horizen For Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري- فيو مفتوح على اللاجون

    Remax Professional. logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري-فيو بحر ولاجون-دور مرتفع

    Remax Professional. logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع (الحي اللاتيني - العلمين) 71 م

    RE/MAX Avalon logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…