أي فيلا للبيع في جراند هايتس

2 عقارات أخرى
  • 20

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا استلام فوري ب افساط ل 8 سنين بسعر رائع

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٧٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا رووف للبيع ريسيل داخل ماونتن فيو

    Gate real estate marketing logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٢١٠ جنيه/متر مربع