بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 8

1,568 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 389 متر في بادية بسعر مميز علي 12 سنة

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدا للبيع في ذا كراون

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر300م بحمام سباحه خاص بالتقسيط

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر300م بحمام سباحه خاص بالتقسيط

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تقسيط مقدم 400 الف و بسعر لقطه 8م كاش

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استثنائية فيلا في بادية-بالم هيلز

    Beltone logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن نوع C للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميزه بسعر شقه قرب مول العرب بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميزه بسعر شقه قرب مول العرب بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحيره في جاردن ليكس بجوار ذا كراون

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٩ متر مربع

    ١٩٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في جرين أواسيس-مساحة أرض ضخمة

    RE/MAX Everest logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في جرين أواسيس-مساحة أرض ضخمة

    RE/MAX Everest logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون في بالم هيلز في الشيخ زايد مقدم 4

    Oaks Real Estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كاملة التشطيب | جاهزة للسكن

    The Way logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ريسيل موقع مميز (كورنر) – ڤيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٤ متر مربع

    ٢٧٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 450متر بفيو لاجون بمقدم3.8 مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 450متر بفيو لاجون بمقدم3.8 مليون

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 450متر بفيو لاجون بمقدم3.8 مليون

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 450متر بفيو لاجون بمقدم3.8 مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري للبيع في اوه وست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا تايب X معاها روف موقع مميز جدا بادية

    Remax The Address logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة في منطقة بالم هيلز – كمبوند جرين هيلز

    Residia logo image

    جرين هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤١٧ متر مربع

    ٥٩٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة واسعة– موقع مميز-ملاصق لكمبوند بالم هيلز

    Residia logo image

    كونكورديا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببارك فالي بمقدم 5% وتقسيط 14 سنة

    Selection Code logo image

5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببادية مقدم 300ألف وقسط على 12 سنة

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…