بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 7

1,568 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في Garden City Compound

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في Garden City Compound

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٤٥٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة جزئية على الجولف - مالك جاد، ضمن السعر العا

    Residia logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى-اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا منفصلة-استلام فورى-فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٥٦٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكمبوند اكتوبر هيلز استلام فورى فرصه سعر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Buyerside logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٩٩٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تشطيب كامل فى Owest بافضل موقع

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة واسعة– موقع مميز-ملاصق لكمبوند بالم هيلز

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة ونادرة في موقع مميز

    Residia logo image

5

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500 متر صف اول علي الجولف استلام فوري

    I-Move logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع استلام فورى للبيع فى جولف اكستنشن

    Mrkt Shake logo image

5

    6

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة Type C للبيع بالتقسيط في كمبوند باديه

    متصدر

    Driven Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند فيلا للبيع في مرحلة Whyt كمبوند او ويست

    Driven Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٦١ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببيزمنت استلام فورى للبيع فى جولف اكستنشن

    Mrkt Shake logo image

5

    6

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٢١٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون نصف تشطيب استلام فورى للبيع فى بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون نصف تشطيب استلام فورى للبيع فى بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب كمبوند بيراميدز ووك-مرحله اولي

    RE/MAX Everest logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع متشطبة 1009م أرض في جراند هايتس

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٧١ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند جاردينيا مع بول استلام فورى

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٧٩ متر مربع

    ٤٨٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص وحديقة خاصة مفروشة بالكامل

    REV Real Estate logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ٤٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٧٥٦٬٧٨٥ جنيه

    فيلا دور واحد استلام فوري مع حسن علام علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٥٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جرانة موقع متميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…