بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 5

1,568 عقارات أخرى
  • 22

    فيلا

    ٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحديقه330م بقسط ربع سنوي 476الف كاش11M

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 415 متر مربع أرض بمساحة 565 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٩٣٨٬٤٨٣ جنيه

    استلم الان فيلا 312متشطبهMVمقدم1.9مليون او كاش25

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندألون فوري تشطيب كامل بالتكييفات بأكتوبر

    Aqar Misr logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 385م² 5غرف روف 47م² للبيع–ماونتن فيو تشيل أوت

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 385م² 5غرف روف 47م² للبيع–ماونتن فيو تشيل أوت

    Ammaier for real estate logo image

5

    6

    ٣٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا فوري، قسط ربع سنوي مليون جنيه، كاش ٢٢ مليون

5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا فوري، قسط ربع سنوي مليون جنيه، كاش ٢٢ مليون

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا فوري، قسط ربع سنوي مليون جنيه، كاش ٢٢ مليون

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحديقه330م بقسط ربع سنوي 476الف كاش11M

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في جولز بجوار بالم هيلز و نيو جيزة للبي

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز بمقدم 25 مليون في بالم هليز

    Flip logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة في بالم هيلز بسعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل باقل سعر استلام فوري و موقع متميز

    Full House West logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بتصميم مميز وإطلالة رائعة

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    7+

    ٤٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة في منطقة مميزة - إطلالة بانورامية

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة في بالم هيلز بسعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة خلابة على المناظر الطبيعية - 900 م

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ٥١٢ متر مربع

    ٨٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بتصميم مميز وإطلالة رائعة

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    7+

    ٤٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع لاصحاب الزوق الرفيع ومحبي الهدوء

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك+بيسين 5غرف+4حمام جاهزة فوري بتكملة اقساط

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 18,900,000

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا مستقله 5غرف TypeMللبيع في جولف اكستينشن

    Driven Properties logo image

5

    7+

    ٦٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 18,900,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 18,900,000

    Property Hills... logo image

5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…