بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 4

1,568 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 850متر للبيع في ايفوري هيل نيو جيزة

    Real Vision logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مساحة الأرض: 500 متر

    Crafters Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة واسعة– موقع مميز-ملاصق لكمبوند بالم هيلز

    Residia logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في نيو جيزة اقل سعر في السوق

    Hussien Farahat logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فيو مفتوح مزدوج -ذا كراون - بالتقسيط

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 فيلات كبيرة في ذا كراون، بالم هيلز

    Residia logo image

5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مُصممة بعناية – كورنر– بالتقسيط

    Residia logo image

5

    7+

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م امام بيفرلى مقدم مليون قسط 10س-كاش15م

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره- متشطب بالكامل

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م امام بيفرلى مقدم مليون قسط 10س-كاش15م

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 367م امام بيفرلى مقدم مليون قسط 10س-كاش15م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 300 متر من طابق واحد افضل موقع - حسن علام

    Evergreen Properties logo image

5

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم30% فيلا كبيرة261م+جاردن 178م بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٢٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلقطة فيلا كبير جاهزه للاستلام ادفع1.9 اوكاش25م

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلقطة فيلا كبير جاهزه للاستلام ادفع1.9 اوكاش25م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلقطة فيلا كبير جاهزه للاستلام ادفع1.9 اوكاش25م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلقطة فيلا كبير جاهزه للاستلام ادفع1.9 اوكاش25م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٩٣٨٬٤٨٣ جنيه

    استلم الان فيلا 312متشطبهMVمقدم1.9مليون او كاش25

    Property Hills... logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٩٣٨٬٤٨٣ جنيه

    استلم الان فيلا 312متشطبهMVمقدم1.9مليون او كاش25

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٩٣٨٬٤٨٣ جنيه

    استلم الان فيلا 312متشطبهMVمقدم1.9مليون او كاش25

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٩٣٨٬٤٨٣ جنيه

    استلم الان فيلا 312متشطبهMVمقدم1.9مليون او كاش25

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٩٣٨٬٤٨٣ جنيه

    استلم الان فيلا 312متشطبهMVمقدم1.9مليون او كاش25

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحديقه330م بقسط ربع سنوي 476الف كاش11M

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحديقه330م بقسط ربع سنوي 476الف كاش11M

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحديقه330م بقسط ربع سنوي 476الف كاش11M

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…