بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 36

1,567 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٤٬١٣٥٬٣٢٣ جنيه

    فيلا استلام فوري في الحزام الاخضر في الشيخ زايد

    Z Investments For Real Estate logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٣٣٨ متر مربع

    ٧١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة في جراند هايتس

    Core Real Estate Development logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٥٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز إستلام فوري للبيع في بالم فالي

    REV Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا536م+جاردن372م خلف مول العرب مقدم 3.5م كاش 21م

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا536م+جاردن372م خلف مول العرب مقدم 3.5م كاش 21م

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا536م+جاردن372م خلف مول العرب مقدم 3.5م كاش 21م

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة مميزة في بادية بالم هيلز – أكتوب

    Smart-Homes Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450م فيو حمام سباحه مقدم 4م قسط 8س-توتال 38م

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450م فيو حمام سباحه مقدم 4م قسط 8س-توتال 38م

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450م فيو حمام سباحه مقدم 4م قسط 8س-توتال 38م

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد - افضل سعر - فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣٠٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa for sale – Golden opportunity at Palm Hills

    Core Real Estate Development logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - استلام فورى - لوكيشن مميز - 25 مليون

    The Way logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - استلام فورى - لوكيشن مميز - 25 مليون

    The Way logo image

5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوليا بإطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحديقة و حمام سباحة فى حي الاشجار

    Roots Development logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممتاز - بائع جاد - سعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…