بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في كايرو جايت

25 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٤٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كايرو جيت (إعمار) إيلي صعب | أفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٥٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة في كايرو جيت | موقع مميز جدًا |

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٧٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٩٬٧٩٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقساط للبيع كايرو جيت اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٨ متر مربع

    ٢٢٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة واسعة للبيع في كايرو جيت من إعمار

    RE/MAX Al Mohager logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٣ متر مربع

    ٢٢٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه استلام سنه مقدم 4م-بسعر 26م

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • إيلي صعب سجنيتشر فيلاز كايرو جيت من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة

  • 19

    فيلا

    ١٠٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع بمساحة ارض كبيرة متشطبة كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ٢١٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بمساحة ارض 955 للبيع ايلي صعب كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة ارض 1150 للبيع متشطبة كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ٣٩٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الترا سوبر لوكس كايرو جيت اعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٢ متر مربع

    ١٩٩٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة استلام فوري في كايرو جايت

    I-Move logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٣١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • اسبن فيلاز كايرو جيت من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة استلام فوري في كايرو جايت

    I-Move logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٤ متر مربع

    ٢٠٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بمساحة ارض كبيرة للبيع, كايروجيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ٢٠٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بتصميم من إيلي صعب | جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة ارض كبيرة للبيع متشطبة بكايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ٢٣٨٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٦٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقساط للبيع متشطبة بالكامل كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٨ متر مربع

    ٢١٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • إيدن فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت,إيدن

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 فيلا في كايرو جيت مدينة أكتوبر، جراند ريزيدنسز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬١٤٨ متر مربع

    ٢٠٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كبيرة 370م ادفع4.000.000 اوكاش26م

    Property Hills... logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كبيرة 370م ادفع4.000.000 اوكاش26م

    Property Hills... logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ايلي صعب 700 متر وان ستوري بفيو مميز للبيع

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل للبيع بتسهيلات بموقع مميز

    REV Real Estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٢ متر مربع

    ١٨٤٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحيرة، جاهزة للاستلام، في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كبيرة 370م ادفع4.000.000 اوكاش26م

    Property Hills... logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه فقلب زايد قرب هايبر مقدم 4م-توتال26م

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٠٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه فقلب زايد قرب هايبر مقدم 4م-توتال26م

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٠٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قرب هايبر الشيخ زايد 1.4م قسط كوارتر بسعر26م

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٥٣ جنيه/متر مربع