بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في رويال سيتي

59 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٬١٥٦٬٤١٦ جنيه

    فيلا 393م فوري بسعر كاش 27مليون او قسط سنوي 5مليون

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة كمبوند رويال سيتي شيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في رويال سيتي الشيخ زايد

    Emkan for Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأجهزة المطبخ ووحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٧١٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 698م متشطبة للبيع رويال سيتى الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ـ فيلا مستقله بحمام سباحه خاص في رويال سيتي زايد

    Zein for real estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه خاص رويال سيتي زايد متشطبه

    Zein for real estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه خاص رويال سيتي زايد متشطبه

    Zein for real estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه خاص رويال سيتي زايد متشطبه

    Zein for real estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة كومبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Zein for real estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميزه كاملة التشطيب بحمام سباحة

    Roots Development logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بكمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٧٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 700 متر متشطبة بلتكييفات للبيع فى رويال سيتى

    Vida Solutions logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر بحمام سباحة - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل لوكيشن فالشيخ زايد فيلا ب تشطيب لهواه الفخامه

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    DMG logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 370م - استلام فوري - موقع مميز

    Brick Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 580 متر في رويال سيتي

    Properties-Today.com logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – كمبوند رويال سيتي – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – رويال سيتي – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٩٣٠ متر مربع

    ٥٩٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة مميزة بكمبوند رويال سيتي

    Zayed Gate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون كومباوند رويال سيتى الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – كمبوند رويال سيتي | الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع