عقارات للبيع في الشيخ زايد

22,737 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقة تشطيب جديد للبيع في اوبرا سيتي

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع في حدائق المهندسين

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه علي شارع البستان بالحي التاسع

    Master Key logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند la colina الشيخ زايد

    Master Key logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لبيع بكمبوند ديونز الشيخ زايد متشطبة

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٨ متر مربع

    ٧٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • ويست فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ويست فيو ريزيدينس

    2 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب فيلا في نوفيلا امام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع باوبرا سيتي موقع مميز ارضي بحديقه

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اوفر شقه ارضي بحديقه للبيع في كيان بدر الدين

    Master Key logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو علي حمام السباحه كاش او قسط

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس استلام فوري فى كمبوند sodic vye

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٢١٢٬٨٥٢ جنيه

    شقه 121م 2غرف و2حمام بالشيخ زايد قسط شهري 35الف

    Evergreen Properties logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٦٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري - نيو زايد تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٣٩٦٬٤٠٠ جنيه

    استاندالون مميزه ف سولانا ٥غرف بسعر مميز قسط ع ١٠س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري استيديو فى ابراج زد باطلاله مفتوحه

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٥٤١٬٩٢٠ جنيه

    توين هاوس 240م ريسيل متشطبه اول استلام في سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120متر موقع مميز جدااستلام فوري كمبوند فاى

    I-Move logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٦٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بـ The Estates فيو لاندسكيب قسط لـ 2031

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٧٤٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو مفتوح وجاردن 283م بتسهيلات مريحة

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 255 متر - زايد اقساط علي 12 سنة

    Western House logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه ٣ غرف استلام فوري متشطبه بالكامل في زايد

    Western House logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • وستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Land Developers
    الجيزة,الشيخ زايد
  • 9

    شقة

    ٢٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات ف زايد 153م في الكارما كاي

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٧٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في Vye

    Homevise Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٩٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة 130م تشطيب كامل | زايد الجديدة |تقسيط

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2027 شقه 3غرف بالتكييفات والمطبخ بقلب زايد

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٩٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 3 غرف بمقدم 5% واقساط على 12س فيو مميز

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة