بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في حدائق اكتوبر

6 عقارات أخرى
  • 22

    فيلا

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون فوري بحديقة خاصة و تشطيب كامل

    Aqar Misr logo image

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٢١٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 2500م كمبوند ايفر جرين تسهيلات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة استلام فورى بمقدم 3 مليون

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام الفوري بالتقسيط –Rock Eden

    property hills Elite logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٦٦ متر مربع

    ١١٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرة 466م قرب مول العرب بالتقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٦٦ متر مربع

    ٨٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٤١٥٬٦٨٣ جنيه

    فيلا استلام فوري بالقرب من دريم بارك ومول مصر، قسط

    متصدر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ٩٬٤٧٥ جنيه/متر مربع