بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في البوابة الاولي - خوفو

3 عقارات أخرى
  • 21

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم فيلا ارضى بحديقة بحدائق الاهرام على الاطلاق

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ارضي250متر واجهة بحري مدخل خاص بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ارضي بحدائق الاهرام البوابة الاولى منطقة ب

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع