بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في ميدوز بارك

8 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين ٤٨٠ متر للبيع في ميدوز بارك الشيخ زايد

    West City logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى توين هاوس 269 متر قسط 7 سنين فى ايتابا

    property hills Elite logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بڤيو مميز في ميدوز بارك – الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري – فيلا بموقع مميز وتطل علي لاندسكيب

    REV Real Estate logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين فيلا 327م تشطيب الترا لوكس Hany Saad

    Promax Property Investors logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميدوز بارك - الشيخ زايد

    Akar Town Real Estate logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدوز بارك\ فيلا 800م \ فيو لاند سكيب \استلام فورى

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مميزه فالشيخ زايد القديمة يوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع