بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في ليك ويست 2

22 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون مقدم وقسط يصل ل 8سنين سعر كاش13,476,000

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 230 متر اقساط توصل ل 9 سنين بدون فوائد.

    property hills Elite logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع14سنه او كاش 6,250,000

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب اقل سعر في ليك ويست 230 متر استلام قريب

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا سعر كاش11.360.000 قسط كوارتر 344 ألف

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 255م²بحديقة 180م² بالتقسيط 14 سنه في نيو زايد

    Foton Real Estate logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب اقل سعر في ليك ويست 256 متر

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع – كمبوند ليك ويست 2 بتسهيلات

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٨ متر مربع

    ٣٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ع وصله دهشور مقدم3.375M او كاش10.800M

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٣٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور ف كمبوند فاخر و متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير بسعر شقه وبالتقسيط على14سنه

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ليك ويست 2 زايد بنصف السعر

    Abrag 2 logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب18,700,000 و متاح(بدون مقدم) وقسط 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٢٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا لقطة 235م الشيخ زايد قرب بيفرلى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا لقطة 235م الشيخ زايد قرب بيفرلى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة كمبوند ليك ويست 2 , الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مميزة استلام فوري ليك ويست 2 في زايد

    Abrag 2 logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع