عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 50

3,151 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند اللون في اليجريا موقع مميز جدا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر - توين هاوس بموقع مميز إستلام فوري للبيع

    REV Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند اللون في اليجريا موقع مميز جدا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٨ متر مربع

    ١٨٦٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري في إيتابا بسعر مميز 393متر

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون 220م استلام فوري في قلب زايد ومتاح تقسيط

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون 220م استلام فوري في قلب زايد ومتاح تقسيط

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون 220م استلام فوري في قلب زايد ومتاح تقسيط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون 220م استلام فوري في قلب زايد ومتاح تقسيط

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون 220م استلام فوري في قلب زايد ومتاح تقسيط

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون 220م استلام فوري في قلب زايد ومتاح تقسيط

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في رويال سيتي تشطيب فاخر بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 850م كمبوند رويال سيتي سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٥١٠ متر مربع

    ١٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا متشطب فى ذا استيتس ريزدينس بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ١٨٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا توين هاوس متشطبة باقل سعر في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا توين هاوس متشطبة باقل سعر في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع330م كمبوند حدائق الكونتنتال

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٧٢٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر شقة بجوار كايرو جيت من درة

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 570م كمبوند رويال سيتي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يلا مستقله للبيع 665م كمبوند رويال سيتي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ذا استيتس سوديك-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٣٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز تاون هاوس فليدج ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك مع ديونز ف قلب زايد بخصم40%لفترة محدودة

    Realm Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر منزل بحديقة خاصة امام بيفرلي بخصم 40%

    Realm Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع