عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 48

3,151 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٣١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بالتقسيط فى اميز موقع الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع فى ويست تاون بيفرلى هبيز

    Vira Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد و ب اقساط مميزه

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م من سوديك بسعر 31 مليون بالتقسيط ع 8سنين

    Property Hills... logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوى للبيع فى ويست تاون سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م من سوديك بسعر 31 مليون بالتقسيط ع 8سنين

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م من سوديك بسعر 31 مليون بالتقسيط ع 8سنين

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م من سوديك بسعر 31 مليون بالتقسيط ع 8سنين

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع فى ويست تاون سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    توين في سوديك -sodic بمقدم و اقساط في أميز لوكيشن

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في باتيو الزهراء الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بڤيو مميز في ميدوز بارك – الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ويستاون موقع مميز فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى فيلا للبيع فى ويستاون موقع مميز فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد و ب اقساط مميزه

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند في ليفيلز بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في باتيو الزهراء بجانب الربوة

    Inn Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا4غرف بالمطبخ و التكييفات بمساحة425م في اليجريا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال ميدوز \ فيلا 800 م \ استلام فورى \كورنر

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٩٬٧٥٠ جنيه

    استلم فوري بنتهاوس بـ13مليون كاش او مقدم 909الف

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٤٥٬٨٥٠ جنيه

    بنتهاوس فوري بـ545 الف ربع سنوي او 13مليون كاش

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٣٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز – مرحلة 2

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٤٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في الخمايل بالتقسيط وله حصه فالارض

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع