عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كايرو جايت, صفحة 3

72 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب في زايد بمقدم 1,125,000 على 10سنين

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 3غرف نوم بأقل سعر بالوكيشن علي لاندسكيب

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في زايد بمقدم 975 ألف على 10سنين

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل في زايد القديمة بأقل سعر الان

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة مع اطول فترة تقسيط علي 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع فى كايرو جيت اعمار الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في زايد مقدم 1,5مليون أقساط علـ 10سنين

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع باقل سعر في كايرو جيت اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس جاهزه للاستلام الفوري بإطلالة مفتوحة

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٧٬٧٨٩٬٤٣٢ جنيه

    فيلا 3غرف نوم بأقل سعر بالوكيشن علي لاندسكيب

    ERE logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى تشطيب كامل و مطلة علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٣٣٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٧٦٬٣٠١٬٠٠٧ جنيه

    فيلا 3ادوار بأكبر مساحه وأقل مقدم بالوكيشن مميز

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٨ متر مربع

    ٢١٩٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو جيت بفيو لاندسكيب

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٣٩٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبه موقع مميز استلام فوري في كايرو جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره جدا للبيع في كايرو جيت فيو جاردن

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى وقسط 3 سنين شقة 245م+روف 135م بسعر لقطة

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اصغر فيلا في كايرو جيت - اقل سعر - موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كايرو جيت - موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام فيلا متشطبة بالكامل بموقع مميز 4غرف

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 261م -تشطيب سوبر لوكس+تكييفات-أقل سعر

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا V6 ريسيل – موقع مميز – أقل أوفر برايس

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع