عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الكرما 2

9 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا وان ستوري للبيع بالتقسيط فيالشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ٩٦٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس203م متشطب بالتكييفات-فيليدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى وقسط 3 سنين شقة 245م+روف 135م بسعر لقطة

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في احسن ابراج ب زايد ,بارك فيو

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى وقسط 3 سنين شقة 245م+روف 135م بسعر لقطة

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع