عقارات 3 غرفة نوم للبيع في أبراج زيد, صفحة 24

633 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م للبيع بـZED WEST – سعر رائع وفرصة نادرة

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع بـZED WEST – سعر رائع وفرصة نادرة

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال شقة ف زد ويست

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 157م بأفضل تشطيب بالتكيفات وفيو زد بارك

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٦٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن في كمبوند زد ويست الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست-مجهزة بالكامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- لقطهه برايم لوكيشن باقل سعر في المشروع

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد متشطبه بالمطبخ والتكييفات

    The Avenue Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ZED - الشيخ زايد المساحه : 161

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161 متر كمبوند زيد الشيخ زايد بسعر مميز

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة 3غرف 171م متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه167متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى715الف

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى 155 متر بجاردن 22 متر تشطيب كامل

    Royal Hub Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة ١٧٠ م للبيع في كمبوند زيد ويست

    Abrag Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 162م بارك فيو مباشر، زيد ويست الشيخ زايد

    Western House logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم تشطيب كامل مطبخ وتكيفات استلام فورى

    SG Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م سوبر لوكس – استلام فوري – قلب الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ZED - الشيخ زايد متشطبة بالتكيفات

    Abrag Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 184م تكيفات والمطبخ دوبل فيو استلام فورى

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في كمبوند زد ويست الشيخ زايد ORA

    RE/MAX 1st Choice logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع