عقارات 3 غرفة نوم للبيع في أبراج زيد, صفحة 20

631 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور مرتفع بفيو زد بارك شقة سوبر لوكس بالتكييفات

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٨٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة3غرف في Zed west بموقع مميز-الشيخ زايد

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع بأميز موقع & فيو بزد تاورز

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست الشيخ زايد 160م

    Properties-Today.com logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب في زد ويست – الشيخ زايد

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المرحله الثالثه ابراج زد اقل سعر

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة للبيع ١٦٠ متر في ابراج زيد بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٣١٧٬٤٧٣ جنيه

    شقة 176 متر في ابراج زد في الشيخ زايد

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168متر في ابراج زد في الشيخ زايد

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩١٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن للبيع في ابراج زيد متشطب بالتكييفات

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف الترسوبرلوكس بمقدم مليون أوكاش8.100.000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في ابراج زيد متشطبه بالكامل استلام فوري

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٦١ جنيه

    متاح اكتر من 70 وحدة مختلفة بالتقسيط المرن في زد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م زيد ويست بارك فيو موقع مميز جاهزة

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل زيد ويست 165م فيو بارك موقع مميز استلام فورى

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة للبيع فاميز مشاريع الشيخ زايد مشروع زيد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاند سكيب استلام 6 شهور في ابراج زيد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٢٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بتكيفات في ابرج زيد بالقرب من الربوة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م كاملة التشطيب بالتكيفات بزيد قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أبراج زد تكمله أقساط استلام 10 \ 2026

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٢٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ويست | فولي فيرنشد | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في ZED West | مستلمة | موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة 161م للبيع في زيد زايد استلام فوري فيو البارك

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 3غرف استلام قريب في احسن موقع قلب زد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع