عقارات 3 غرفة نوم للبيع في الحي العاشر

40 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقه للبيع المستثمر الصغير الحي الثامن

    Master Key logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو على الرئيسى البيع بالفرش والاجهزة

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن ارضى مرتفع بحديقة سوبر لوكس لوكيشن مميز

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع المستثمر الصغير سوبر لوكس

    Revalo Real Estate logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب في المستثمر الصغير

    RE/MAX Everest logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالحي العاشر اكتوبر المساحة١٨٠م تشطيب الترا

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع في الحي العاشر

    Master Key logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة جاهزة للسكن للبيع في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة بحري بإطلالة مفتوحة في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في المستثمر الصغير – موقع مميز وسعر تنافسي

    RE/MAX Everest logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 166م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد الحي العاشر مجاوره اول

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع بجاردن + الفيو مفتوح بالكامل

    Inspire Homes logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٨٤ متر مربع

    ٣١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش مساحه كبيره بجوار مول the gate

    Core Real Estate Development logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة خاصة للبيع - المستثمر الصغير - زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المستثمر الصغير- الحي العاشر-الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105 م – للبيع – المستثمر الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف 360م للبيع – الحي العاشر، الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    سطح

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف 365 م – للبيع – الحي العاشر المجاورة الثانية

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في الحي العاشر - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة285متر ف الشيخ زايد فيو مفتوح امام ايتابا سكوير

    Core Real Estate Development logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي العاشر 3غرف سعر لقطه

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٠٠ م للبيع في الحي العاشر بالمطبخ والتكيفات

    Master Key logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 304م الحي العاشر – المجاوره الثالثه

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو مفتوح سوبر لوكس بالمطبخ اسانسير

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بالحي العاشر، المجاورة الأولى

    Zayed Gate logo image

    شارع 100 - الفيروز, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

2