عقارات 3 غرفة نوم للبيع في الدقي

231 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع للسكن الراقي والمميز بالدقي قرب ن الصيد

    GREEN HOUSE logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م عمر ابن الخطاب تفرعات نادي الصيد

    Royal Home logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣ غرف في شارع محيي الدين الرئيسي بالدقي

    متصدر

    Top Level logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٦٠م في ش محي الدين ابو العز الدقي

    Royal Home logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح علي نادي الصيد سوبر لوكس

    Roots Development logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٢٠م في ش ميشيل باخوم الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الدكتور ميشيل باخوم, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمنطقة الدقي – متفرع من نادي الصيد

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة مميزة ١٨٠ م للبيع ف ش نادي الصيد الدقي

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مودرن شيك بالفرش والتكيفات يوجد اسانسير

    Selective logo image

    شارع عبد الرحيم صبري, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة مميزة ٢٢٠م للبيع ميدان ابن الوليد الدقي

    Royal Home logo image

    ميدان ابن الوليد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجلة شهر عقاري لها حصة في الارض بالمطبخ والتكيفات

    Selective logo image

    شارع ايران, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز باطلالة جزئية على النيل متشطبة بالفرش

    Selective logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على شارع التحرير استعمال أداري طبي أو سكني

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الدقي.

    New Housing Egypt logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 5نجوم تشطيبات و فرش جديد للبيع/الايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إنشاء 2010 شقة فاخرة 240 متر تشطيب مميز اقل سعر

    متصدر

    شارع الانصار, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع بتفرعات شارع المساحة بالدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب عالنيل وفورا شقة لسفارة اوروبية 3نوم

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٣٧٣٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مطلوب لسفاره شقه يعماره مميزه

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الدقي. .....

    Pyramids for real estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه جدا

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالدقى ش محى الدين فيو نادى الصيد

    Mas Egypt Real Estate logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية عالنيل بتشطيبات وفرش حديث بيع/ايجار290م

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م تفرعات محي الدين أبو العز

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروش بالدقي 3 غرف

    Guides Real Estate logo image

    شارع عبد الله الكاتب(هنداوى), الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الدقي
مؤشرات حول أداء المجتمع
الدقي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…