شقق 3 غرفة نوم للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 2

630 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في نيو جيزه Westridge المساحة: 235 متر

    Genova Investment logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٨٠٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218 متر بجاردن في بيراميدز هايتس علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن للبيع في ابفيل بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جولز III

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    3 غرفة

  • 17

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس فى كارنيل نيو جيزة

    Guides Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى بالم باركس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمساحة مميزة للبيع بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجانب مول العرب دقائق من نيو جيزه

    Property Hills VIP logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • ميد جارد ريزيدنس كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 34
    المطور العقاري
    Kaizen Urban Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ميدجارد ريزدنس

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملى هاوس بحديقه للبيع بالم هيلز ذا كراون

    Properties-Today.com logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب كارنيل موقع مميز وإطلالة رائعة على الجولف

    Guides Real Estate logo image

    كارنيل بارك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جولز

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن 274 م جاهزة للسكن في جولز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ١٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن في بيراميدز هايتس بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز هيلز مرحلة 1

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بيراميدز هيلز

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧٨٬٣٠٠ جنيه

    شقة ارضي بموقع مميز في كمبوند جولز- انرشيا

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم في Joulz Inertia

    Maskan Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ذا كرون التوسعات الشرقيه بأقل مقدم

    Crown Stone Realty logo image

3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف علي فيو في بيراميدز هيلز اكتوبر للبيع

    Blocks logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري بفيو علي الأهرامات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • أب فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Wadi El Nile Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,كمبوند اب فيل

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في بيراميدز هايتس بالتقسيط علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكمبوند بيراميدز هايتس فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات بخدمات فندقية فى حياه سنتريك

    Property  Hills. logo image

3

    1

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • بيراميد هيلز 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers

    3 غرفة