شقق 3 غرفة نوم للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 14

1,109 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعه 84 متسلمه جهاز ع شارع البوابه الرئيسي

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٦٨٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م للبيع في بيتا ريزدنس 3 غرف بسعر مميز

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٬٨٨٤٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 المربع الذهبي علي رئيسي النهر الاخضر مباشر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة ١٨٤ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138 م بجاردن نصف تشطيب فيو لاند سكيب بحري صريح

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬١٥٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند سولين حدائق اكتوبر تقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح مساحة 165م استلام فوري

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر بين النوادي و سوميد

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قرعة 2017 مساحة ارضي 150 + 120م جاردن

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٨٠٠ جنيه

    وحدة149م فيو لاند سكيب بيتا ريزيدانس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٦ متر بمقدم ١٥٪‏ استلام فوري في حدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٠ متر استلام فوري بمقدم ٣٠% في حدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م تقسيط نصف تشطيب فيو لاند سكيب بحري صريح

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 م تقسيط نصف تشطيب فيو لاند سكيب بحري صريح

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 م تقسيط نصف تشطيب فيو لاند سكيب بحري صريح

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في العاصمه السياحيه الجديده بجانب المتحف المصر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٧٤ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بجانب المتحف المصري الكبير

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع