شقق 3 غرفة نوم للبيع في جاردن جيت

77 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٣٬٢٩٨ جنيه

    شقه استلام فوري بخصم 40% و قسط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187م بحديقة في طبيعة تقسيط 10 سنين وخصم كاش40%

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٠٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقة مميزة 3غرف استلام فوري اقساط ع 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 144 شهر في 157م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • جاردن جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٠٬٥٤٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IGI Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,أشجار سيتي,جاردن جيت

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    157م فيو مفتوح ومميز قسط ربع سنوي 90K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م في أشجار سيتي جاردن جيت بمقدم وتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135متر فى اشجار سيتي بمقدم 5% وقسط 12 سنه

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تملك في Ashgar City بأكتوبر بمقدم 10% فقط

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في اشجار سيتي واقساط احد ٧ سنين

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٥١٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 12 سنة في 156م فيو مفتوح وبحري

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جارن فيو فى اشجار بمقدم 210الف و اقساط على 12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م فيو مفتوح بحري مقدم 10% تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في أشجار سيتي-حدائق أكتوبر

    متصدر

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف اقساط علي 10س باقل سعر في حدايق اكتوبر

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 149م 3 غرف باقل مقدم واقساط تصل ل 9 س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بمقدم 5% واقساط على 12 سنه لوكيشين مميز

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م 3 غرف تقسيط 10 سنين موقع مميز سعر قوي

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 100م اقل مقدم و اقساط علي8س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط ع 8 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي بنتهاوس للبيع -استلام فوري- موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فيو بحيرة مقدم 5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…