شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 40

5,025 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في One 16 بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب

    Residia logo image

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦٠٬٣٢٠ جنيه

    شقة ريسيل ف نيو زايد بدون اوفر 155م تشطيب Alchemy

    Evergreen Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 160متر للبيع في ابرراج زيد استلام فوري

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر عاين و استلم فوري شقه بحاردن في 6ويست

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بميني كمبوند سراي زايد الحي الثامن الشيخ زايد

    متصدر

    Best Deal For Real Estate logo image

    سرايا زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161متر بالتكيفات للبيع استلام فوري

    I-Move logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٤٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة على مفتاح بسعر لقطة امام ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في خمايل – بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط تشطيب الترا سوبر لوكس في زيد

    RE/MAX Everest logo image

3

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام كمبوند الربوه بأفضل سعر مساحة مميزة

    Crown Stone Realty logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م 3 نوم بفيو مميز عي لاندسكيب وحديقه كبيره

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بالتكيفات بالتقسيط ف ميوقع مميز

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٤٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٧٦٧٬٧٠٠ جنيه

    استلام خلال سنه - شقه فاخره+التكييفات تقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٨٬٧٩٠ جنيه

    شقه كورنر فاخره أقل سعر في الطرح الجديد على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره بحمام سباحه للبيع في شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١١٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند ZED - الشيخ زايد بموقع مميز

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر لقطة 161م استلام فوري كمبوند زيد

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند جنة زايد 4 – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كمبوند ويستاون سوديك بيفرلي هيلز

    Best Deal For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع