شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 19

4,988 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعرشقةمتشطبةبالتكيفات وامطبخ استلام فوري فZED

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه كمبوند ازها شيخ زايد بجوار نادي الاهلي

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام قريب شقة 160متر فى زيد اعلى فيو زايد

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فى الماركت شقة زيد اعلى فيو بارك فيو زايد

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة 160متر ابراج زيد اعلى فيو فى زايد

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    متصدر

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع