شقق 3 غرفة نوم للبيع في ايتابا

109 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل مقدم في Etapa متشطبه بالفرض والاجهزه

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • ايتابا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايتابا

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل لقطة بسعر مميز برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    متصدر

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة ف زايد-فيو ابراج زد

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام كمبوند الربوه بأفضل سعر مساحة مميزة

    Crown Stone Realty logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في قلب الشيخ زايد في كمبوند ازها

    Crown Stone Realty logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    متصدر

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف بإطلالة مزدوجة، دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة دى استلام فوري تشطيب كامل وقسط من غير فوايد

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري متشطبة فقلب زايد فيو ابراج زد

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات قسط ربع سنوى450 أوكاش13مليون

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (استلام فوري)شقة جاهزة للسكن متشطبة-فيو ابراج زيد

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع