تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 42

1,218 عقارات أخرى
  • 21

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل أويست، بمساحة 200 مترfully finished

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع استلام فورى فقلب 6 اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل أويست، بمساحة 200 مترمتشطب بالكامل

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تـــاون هـــاوس موقع و سعـر مميز بأقســاط حتى 2030

    Najd Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 357 بالتشطيب بالم رباركس الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٨٧٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس220م بتسهيلات للبيع في ماونتن فيو زايد

    Abrag Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٥٧٤٬٤٠٠ جنيه

    تاون هاوس كاش جانب بالم هيلز في كيفا اقرب استلام

    Property  Hills. logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في بالم هيلز استلام فوري

    Inn Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كمبوند جراند هايتس 300م بدون تشطيب

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع في كمبوند جراند هايتس

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق مطل على لاجـــون |تقسيط حتى 2030

    Najd Real Estate logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب علي لاند سكيب بالتقسيط علي 9 سنين

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في او ويست 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٩٢٬٠٧١ جنيه

    تاون هاوس ميديل استلام السنة ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل استلام فوري موقع مميز جدا

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل استلام فوري موقع مميز جدا

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأرخص سعر في باديا – بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٨١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بموقع مميز واقل مقدم

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل للبيع بأميز موقع بـ Owest - Whyt

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٦٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس جاهز للسكن في موقع مميز على البحيرة

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٤٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة تاون هاوس مقدم 100 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف مونتن فيو 4 استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر جاهز للاستلام باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز جدًا للبيع في Golf Extension

    Flip logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…