تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 35

1,220 عقارات أخرى
  • 6

    تاون هاوس

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر كامل التشطيب للبيع في جولز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ١٢٬٢٢٥٬١٦٢ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بموقع مميز في جولز كمبوند

    why solutions logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورن جاهز للسكن في المرحلة الاولي

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مطل على مساحات خضراء موقع واسع

    Najd Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في جولف فيوز بسعر لقطة

    Hefnawy Group logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تاون هاوس متشطب ماونتن فيو أكتوبر بارك

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في نمق مباشرة علي وصلة دهشورعلي10س

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٦٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Sun Capital أكتوبر | قسط 7 سنوات

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس في O West بموقع مميز في أكتوبر

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر موقع مميز للبيع فوري ف نيوجيزة

    New Avenue Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في ويستريدج

    Flip logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو مميز على لاندسكيب بقسط 9 سنين

    Apart Real estate logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٩ متر مربع

    ١٥٦٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مودرن متشطب فى بى اكس بجانب سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٤٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا تاون هاوس بحري للبيع في بادية بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع موقع مميز جدا فيو لاند سكيب

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع تاون هاوس تقسيط بأميز وارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري مباشر وصلة دهشور

    Selection Code logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو الاهرامات في صن كابيتال-أكتوبر

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في MV4 التوسعات الشرقية- 0%مقدم

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - باقل سعر - ف الماركت

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 283 م للبيع في كمبوند جراند هايتس اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متلك تاون هاوس 299م بجوار نيو جيزة بمقدم 2.7 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٩ متر مربع

    ٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس جاردن في ذا كراون

    Selection Code logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاوس فاخر للبيع في تشيل اوت ماونتن فيو أكتوبر

    Selection Code logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز في او ويست بالقرب من اركان

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…