البيع الأول18تاون هاوس٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيهتاون فيلا 210م متشطب استلام فوري ب5% على 10 سنينماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 3 ٢١٠ متر مربع ١٠٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول7تاون هاوس٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهتاون هاوس للبيع في MV4 – 210 متر تشطيب كامل | كومبماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 3 ٢١٠ متر مربع ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول9تاون هاوس١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيهفيلا استلام فوري متشطبه بالكامل بمقدم 820 الفماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 4 ٢١٠ متر مربع ٧١٬١٩٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول11تاون هاوس١٥٬٨٤٦٬٥٨٧ جنيهبدون مقدم استلم فيلتك متشطبه مع M.V علي 10 سنينماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 3 ٢١٠ متر مربع ٧٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع
البيع الأول8تاون هاوس١٦٬٤٣٢٬٣٤١ جنيهبدون مقدم استلم فوري فيلتك متشطبه فيM.Vوقسط 10سنينماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 3 ٢١٠ متر مربع ٧٨٬٢٤٩ جنيه/متر مربع
مشروع جديدجاهز5ماونتن فيو 4السعر عند الإطلاق:٢٢٬٩٣٦٬٦٣٥ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ماونتن فيو 43 غرفة
8تاون هاوس١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهلاند سكيب فيو تاون هاوس ميدل للبع في ماونتن فيو 4ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 3 ٢١٠ متر مربع ٧٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع
14تاون هاوس١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهتاون هاوس متشطب استلام فوري في ماونتن فيو ٤ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 4 ٢١٠ متر مربع ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول11تاون هاوس١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهتاون هاوس استلام فوري مقدم5% متشطب بالكاملماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 2 ٢١٠ متر مربع ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع
26تاون هاوس١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهعرض مميز لتاون هاوس بتشطيب فاخر جاهز للسكنماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 4 ٢١٠ متر مربع ٥٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول11تاون هاوس٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهإستلم تاون هاوس فخم فى ماونتن فيو 4 بجانب نيو جيزةماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 4 ٢١٠ متر مربع ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول12تاون هاوس١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهاستلم فورا تاون فيلا في ماونتن فيو 4 امام نيو جيزةمميزماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 3 ٢١٠ متر مربع ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول12تاون هاوس٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفيلا استلام فوري متشطبه بالكامل ب قسط ل 10 سنينمتصدرماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 4 ٢١٠ متر مربع ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول9تاون هاوس٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيهتاون هاوس كورنر للبيع – استلام فوري متشطب بالكاملماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 3 ٢١٠ متر مربع ١٢٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع
14تاون هاوس٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيهتاون هاوس فاخر للبيع في ماونتن فيو-متشطب-0% اوفرماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 4 ٢١٠ متر مربع ١١٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع