تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في جراند هايتس

39 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بافضل سعر تاون هاوس جراند هايتس الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل في كمبوند THE 8-زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في جراند هايتس – التوسعات الشمالية

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر اقل سعر في الماركت في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في جراند هايتس – التوسعات الشمالية

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جراند هايتس اكتوبر متشطب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في جراند هايتس موقع مميز بافضل سعر

    Ammaier for real estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬١١٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بموقع مميز في جراند هايتس

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب ألترا سوبر لوكس بالمطبخ والتكييفات

    Driven Properties logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر لقطه في كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٠٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في جراند هايتس موقع مميز بافضل سعر

    Ammaier for real estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٨٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر تاون هاوس استلام فوري في جراند هايتس

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 269م باطلاله مباشرة على لاجون بتسهيلات 84 شهر

    Promax Property Investors logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٠٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع 300م – كمبوند جراند هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا مميز بكمبوند جراند هايتس 6 أكتوبر

    Best Deal For Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند جراند هايتس في الشيخ زيد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 283 م للبيع في كمبوند جراند هايتس اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 200م بجاردن وبتسهيلات في السداد

    Inspire Homes logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند جراند هايتس 6 اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ب كمبوند جراند هاتيس اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع في كمبوند جراند هايتس اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف بدون تشطيب كمبوند جراند هايتس

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 283م للبيع جراند هايتس 6اكتوبر استلام فوري .

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في كمبوند جراند هايتس بسعر مغري

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

2