بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر

319 عقارات أخرى
  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب فندقي-اطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Remax Jareed logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في بادية بالم هيلز

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز للبيع بالتكييفات ووحدات المطبخ

    REV Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند بالم باركس-بالم هيلز-6أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت 290م بروف خاص استلام فوري فيو مميز وقسط 60شهر

    Promax Property Investors logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس-مطبخ وتكيفات طيبه جاردنز

    RE/MAX Everest logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م²+180م² - باديا بالم هيلز استلام فوري

    MAA logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس افضل فيو للبيع في باديه 6 اكتوبر

    Hodoud for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكييفات في بالم باركس

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٢٤٠٬٥٤٢ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    3 غرفة

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس كامل التشطيب بالمطبخ

    Roots Development logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب راقي بالمطبخ و التكييفات بسعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس ماونتن فيو تشيل أوت بارك – 6 أكتوبر

    Remax Westway logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بيع بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر متشطب بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • آقمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٣٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز متشطب بالكامل للبيع استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Mountain View Chill Out Park

    I-Move logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيب فندقي ألترا لوكس بنتهاوس إستلام فوري

    Abrag Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 230م فيو لاندسكيب بمقدم 10% وقسط 8 سنين

    Promax Property Investors logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهزة للسكن للبيع في كليوباترا امام اركان

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢١٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • جرين تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٦٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,جرين تاون

    3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 205متر بالمطبخ والتكيفات استلام فوري

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس 3 غرف للبيع

    Global Hills logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 151+22روف للبيع باديا بالم هيلز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للاستلام بمساحة 191م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس متشطبة بالكامل في ذا كراون- بالم هيلز

    Inn Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٥٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • ريتز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ARQA Development Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,محور الضبعة,مجمع ريتز

    3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…