بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 9

312 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالتقسيط في كمبوند الخمائل الشخ زايد

    Driven Properties logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 198 متر متشطب بالكامل للبيع فى زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كيان | تشطيب كامل | روف خاص

    Beltone logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس ريسيل تشطيب خاص بسعر لقطة فى زايد ديونز

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع الترا سوبر لوكس في زايد ديونز !

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٨١٬٩٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند الخمائل بالهضبة الشيخ زايد

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ويستاون اقل من سعر الماركت

    Hefnawy Group logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالقرب من مول العرب- أركان بالم

    Inn Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر جديد كلياً |فيو مفتوح| ون ١٦

    RE/MAX Al Mohager logo image

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع فيو مميز متشطب بالكامل بقسط 7 سنين

    Apart Real estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل بسعر مميز في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٩٠٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل للبيع في ليفيلزاستلام فوري واقساط 5س

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس250 م للبيع في زايد ديونز كمبوند

    Blocks logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في زايد ديونز | تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 213م + 62م تراس متشطب فوري في الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٥٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة خاص بالقرب من مول العرب

    Inn Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 146م كاملة التشطيب بالتكيفات قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنت هاوس ويستاون كمبوند بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ويستاون SODIC

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٨٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنت هاوس في ذا استيتس ريزيدنس

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 230م + روف - جميع الغرف ماستر

    Inspire Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على النيل مباشر في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري تشطيب كامل شامل ملعب بادل وحمام سباحة

    Selective logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع فى كمبوند كازا سوديك اميز موقع

    Vira Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل متشطب فوري في vye سوديك اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع