بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 3

312 عقارات أخرى
  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف للبيع بالتكيفات في ويستاون سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للبيع بينتهاوس تقسيط بارك فيو ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز بنتهاوس بالتقسيط في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علوية مع بنتهاوس للبيع ويستاون إطلالة مفتوحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في كازا مرحله اولي فيو ليك برايم لوكيشن

    plan-B logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • ناميا وست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Namya Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,ناميا وست

    3 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة مكتملة التشطيب عمرها أكثر من 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس مكتملة التشطيب في فاي بالقسط 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس بخصم 40% علي الكاش بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٦١٬٧٢٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فيلدج ويست 190 متر وتراس مفتوح 63متر

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام قريب فيلدج ويست الشيخ زايد

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • ذا استيتس ريسيدينس المرحله التانيه

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ذا استيتس

    3 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس ١٩٨م للبيع (Zayed Dunes)

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالتقسيط متشطب بالكامل ف الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٥١٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس تشطيب فاخر للبيع في كمبوند زايد ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ويستاون تشطيب كامل وإطلالةمفتوحه

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 200م موقع مميز جدًا بالتكييفات في ألجريا

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كمبوند بيانكا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كمبوند بيانكا

    3 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بينتهاوس للبيع في كومباوند زايد ديونز

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات و المطبخ قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٠٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس + ستوديو روف في كازا – بفرلي هيلز

    الافين للتسويق العقاري logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة استثنائية في ويست تاون سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب للبيع في كمبوند زايد ديونز

    DMG logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر جاهز للسكن متشطب بالكامل

    The Polygon logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة من سوديك سكاي هوم بحمام سباحة خاص5% مقدم

    Mr .Estates logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بيع في كمبوند كيان مميز بغرفة +حمام للروف

    West Field Property Consultancy logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بيع في كمبوند زايد ديونز

    West Field Property Consultancy logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكيفات في كورتيارد سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٩٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • الكرمة ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Karma Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,الحي السادس عشر,كارما ريزيدنس

    3 غرفة