بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 10

312 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت في vye سوديك بنتهاوس ريسيل متشطب فوري

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بفيو بانورامي في الشيخ زايد الهضبه

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في V Levels – من شركة Dunes

    New Casa Real estate logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس خدمة فندقية - فيو الاهرامات 583م

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨٣ متر مربع

    ١٥٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب في سوديك VYE استلام فوري فموقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة + بنتهاوس روف في ويستاون بيفرلي هيلز | ت

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٣٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات في زيد الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بالتقسيط 143 متر في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ديونز الشيخ زايد

    Blocks logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 583م خدمة فندقية من انتر كونتنتال متشطب

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨٣ متر مربع

    ١١٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م كاملة التشطيب بالتكيفات قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٣٦٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م كاملة التشطيب بالتكيفات قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لبنتهاوس 275م في قلب الشيخ زايد بأحسن فيو

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220 م متشطب في قلب الشيخ زايد استلام الفورى

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس متشطب بجوار بيفرلي هيلز سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ويست تاون

    New Casa Real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس 200 م تشطيب سوبر لوكس في زايد ديونز

    Abrag Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة خاص بالقرب من مول العرب

    Inn Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ثالث مع رووف وتراس باسانسير سوبرلوكس للبيع

    IHouse development logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لبنتهاوس 3 غرف في موقع متميز للبيع

    Apart Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لبنتهاوس 275م في اميز مكان بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣١٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع ف الشيخ زايد استلام فريب ع فيو

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كازا سوديك موقع مميز بافضل سعر

    Ammaier for real estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 141 متر في الشيخ زايد مع رووف جاردن 65م

    كمبوند رواق, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب فندقي للبيع في كمبوند زايد ديونز

    Abrag 2 logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع