بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في كازا

21 عقارات أخرى
  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس كازا بيفرلي هيلز – سوديك

    Remax Westway logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسلم داخلي في كازا بيفرلي هيلز تشطيب مودرن

    plan-B logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٦٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر بنتهاوس + استوديو في كاسا إطلالة على أليجريا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسلم داخلي في كازا بيفرلي هيلز تشطيب مودرن

    plan-B logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٦٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في كازا مرحله اولي فيو ليك برايم لوكيشن

    plan-B logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس + ستوديو روف في كازا – بفرلي هيلز

    الافين للتسويق العقاري logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر جاهز للسكن متشطب بالكامل

    The Polygon logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في الشيخ. ايد

    Pyramids for real estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع – كازا | إطلالة مفتوحة على ألجريا

    Residia logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كازا سوديك موقع مميز

    Ammaier for real estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس ف الشيخ زايد كمبوند كازا بيفرلي هيلز

    Vida Solutions logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس في كازا بيفرلي هيلز – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٦٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في كازا فيو علي اللجريا

    Master Key logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ٤٣٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 230م + روف - جميع الغرف ماستر

    Inspire Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع فى كمبوند كازا سوديك اميز موقع

    Vira Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كازا سوديك موقع مميز بافضل سعر

    Ammaier for real estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 257م + روف 50م | 3 غرف | كازا الشيخ زايد

    Aqar Dayem logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 257م + روف 50م | 3 غرف | كازا الشيخ زايد

    Aqar Dayem logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس/بيع/بيڤرلي هيلز/كازا/متشطب

    Home Destination logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٦٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس 299 متر كمبوند كازا , بيفرلي هيلز

    Abrag 2 logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بنتهاوس بأقل من سعر الماركت و موقع مميز جدا

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع