عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد

3,655 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر على البول مباشرة في ديجويا نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٧٥٬٦٩٧ جنيه

    شقتك 126 متر متشطبة فى الريفيرا امام فاليدج ويست

    D.Signature logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع مخزن وجراج للبيع بأكتوبر بلازا

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الشيخ زايد بقسط علي 12 سنه بجانب الرب

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لوجار نيو زايد | 115م² | مقدم 5% |

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • ويست فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ويست فيو ريزيدينس

    2 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع زيد بارك الدور السادس Rtm تكمله اقساط

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٨٩٬٥٨٥ جنيه

    بنتهاوس فوري متشطب بـ كيان زايد مقدم 1.8م وقسط 4 س

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب للبيع بموقع مميز في بليس جيت

    Master Key logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع باقل سعر في جنه ٤

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع مفروشة بالكامل في ابراج زيد

    Master Key logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند دي مايل امام داندي مول زايد

    D.Signature logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة لقطة في الشيخ زايد بأقل مقدم علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين في Vye استلام فوري-متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر مميز في كازا بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيورا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد في كمبوند جزال يمقدم 10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بموقع مميز فى ابراج زد باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل100م مشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن RTM

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٥٢٬٨٩٩ جنيه

    شقة 170م بفيو مميز وسعر لقطة في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٣٦٬٠٤٧ جنيه

    شقة 141م بأقل سعر وافضل فيو في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٤٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360الف شقه 3 غرف امام النادي الاهلي ولافيستا

    D.Signature logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٧٣٬٧٢١ جنيه

    شقة 178م بسعر لقطة وفيو مميز في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمبوند الكارما كاي

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في موقع مميز داخل زد ويست

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…