شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 62

2,845 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أمبرفيل

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٠٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيراميدز هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في اميز لوكيشن في حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى -لوكيشن ممتاز - فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في أكتوبر بلازا – سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - استلام فورى - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٥٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٩٤٬٨٣٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل غرفتين مع روف في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠١٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٢٥٬٦٤٤ جنيه

    شقة متشطبة غرفتين دور متكرر مساحة واسعة في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك84م بحدائق اكتوبر كمبوند براح بدون مقدم

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيراميدز هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر : غرفتنين استلام فوري باقساط سعر قديم !

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دجله جاردنز/ حدائق اكتوبر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند فيوري طريق الواحات مقدم10%تقسيط10

    Vida Solutions logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه بالكامل للبيع - ايون كورت يارد مراكز

    Rokn Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيراميدز هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور ارضي متشطبة بالكامل بسعر مميز اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 178 الف وتعاقد ع وحدتك بخدمات فندقيه في اكتوب

    One Real Estate logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق : غرفتين استلام فوري في tulwa !

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين استلام فوري في O WEST باقساط !!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٨١٬٦٧٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا ديستريكت 2

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 150م بالسعر القديم باقل من سعر الماركت

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو اللاجون - إستلام 2027 - سعر نادر

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة مع مقدم 5% فقط اقساط تصل الي 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو جيزة موقع مميز جدا

    I-Move logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…