شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 60

2,845 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم5%بالتقسيط ع5سنين لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس - موقع مميز - استلام 2026

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري باعلي نسبه تميزجاهزه للسكن م المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٩٩٬٥٧٩ جنيه

    شقة تشطيب كامل غرفتين دور متكرر في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٣٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع – كمبوند The Axis

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا اكسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٨٩٬٧٢٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل بأقل سعر في الماركت وأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥١٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في core باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥١٬١٩٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة للاستلام الفوري بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٣٧٬١٢٢ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95 متر متشطبة للبيع فى دريم لاند طريق الواحات

    Vida Solutions logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن بحري استلام فوري في اكتوبر بلازا سوديك

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شقتك بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 اركان بدرالدين قسط علي 9 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفتين في ماونتن فيو بفيو مميز

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكنوبر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بمقدم 5% علي 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أمبرفيل – نيو جيزة الإطلالة: منطقة خضراء (Green A

    Niche Investments logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جاهزه للاستلام سعرها اقل مقدم 3,7

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة 145 متر في بادية بمقدم وتقسيط 12 سنة

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اوفر شقه في باديه متشطبه و جاهزه للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٦٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند اقمار طريق الواحات بتقسيط يصل12سن

    Vida Solutions logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبة بدون اوفر -3غرف- فى اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٨٬٧٢١ جنيه

    بنتهاوس بروف خاص تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…