شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 3

2,800 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع ويست كلاي اكتوبر مقدم10%قسط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تسلا علي طريق الواحات قسط حتي 11 سنة

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة تشطيب راقي بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الثاني

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين-فيو مفتوح لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز ويلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٤٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,بيراميدز ويلز

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٢٨٬٥١٩ جنيه

    شقة ٢ غرفة نوم في Badya Palm Hills

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٤٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٢٨٬٦٤٠ جنيه

    شقة ٢ غرفة نوم غي Badya

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تسلا علي طريق الواحات قسط حتي 11 سنة

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضى بكمبوند سن كابيتال استلام فورى

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مرحلةTulwa اول مرحلة ساكنة داخلO West

    Rokn Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • أو ناين

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,أو ناين من ميقات للتطوير العقاري

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز - بالم باركس، تشطيب كامل

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 126م فى اميز لوكيشن في لوجاردان

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ارضي بجاردن كمبوند اوويست فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف ف بادية بمقدم 85 الف وتقسيط يصل ل 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اي سيتي 120+44جاردن للبيع

    BGCO Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • سباير كلوب هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 1
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كلوب هيلز

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم السنة دي ٢ نوم بسعر ٢.٤٥ مليون

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٥٣٬١٨١ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز علي مساحة خضراء للبيع

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش او بتسهيلات في كورت يارد ابراج ايون

    DMG logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • طبيعة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٩٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر استلم فورا داخل كمبوند متكامل

    Baytak. logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دجلة بالمز – تشطيب سوبر لوكس

    Baytak. logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 80م للبيع في كمبوند دجلة بالمز – 6 أكتوبر

    Baytak. logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دريم لاند 130م متشطبه بسعر لقطه

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو رائع و موقع مميز كمبوند دجلة جاردنز

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • ويست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…