شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 28

2,836 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحيرة فى جاردن ليكس هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٩٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة للبيع بالتقسيط اوبن فيو بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري لاندسكيب فيو بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١١٢٬١٨٨ جنيه

    شقة للبيع في O West – Club Residence | موقع مميز

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦١٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه125م و104م تراس برايم لوكيشنRTM

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين اقل سعر ماركت استلام فوري متشطبة بالكامل

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل فOwest برايم لوكيشن متشطبه فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة استلام فوري في ماونتن فيو آي سيتي

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في Core – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة للبيع بالتقسيط اوبن فيو بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٩٨٬٩٥٤ جنيه

    شقة أرضي للبيع في Core – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فورى فيو مساحه خضراء

    Property  Hills. logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في Core – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٩٦٬٥٨٩ جنيه

    دور تالت تشطيب كامل جاهزة للسكن

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٥٩٬٤١٠ جنيه

    شقة في قلب باديا بموقع متميز

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتا تشطيب كامل + مكيفات أو ويست أوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٢٥ متر تشطيب كامل + مكيفات غرفتا التسليم ٢٠٢٨ |

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع في موقع مميز فيو علي حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م امام نادي الصيد ف كمبوند فاخر قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…