شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 22

2,844 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري كمبوند دجله بالمز

    المنطقة الصناعية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري كمبوند دجله بالمز

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع مخزن وجراج للبيع بأكتوبر بلازا

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م² فوري تشطيب سوبر باقل سعر لوكيشن مميز جدا

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م² فوري تشطيب سوبر باقل سعر لوكيشن مميز جدا

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م² فوري تشطيب سوبر باقل سعر لوكيشن مميز جدا

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Remax Westway logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة 131م في باديا فيو مفتوح دور رابع بالتقسيط

    Aqar Misr logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م في او ويست باقل مقدم بمقدم 5 %

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة امبرفيل نيو جيزة.

    Topaz Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٧١٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تطل علي حمام سباحة في بادية بالم هيلز

    Hodoud for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٤٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في اويست اكتوبر في موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 105م بموقع مميز فى ماونتن فيو ICity

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٦٧٬٤٢٥ جنيه

    اقل سعر شقة مباشرة على طريق الواحات

    Master Key logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٠٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل م المالك115م متشطبه فيو بحري صريح جاهزه لسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري شقة بجاردن 123متر متشطبة بالتكييفات في سولية

    Property  Hills. logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 2غرف استلام فوري متشطبة بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود أقساط تصل إلى 7 سنوات وحدة خاصة

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٣٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة Loft للبيع في Club Yard – أو ويست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦١٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين نوم متشطبة فى باديا بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأطلالة على الاهرامات وقسط طويل

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري للبيع في نيو جيزة

    متصدر

    I-Move logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه باديا بالم هيلز 127متر اقل سعر ف الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170متر بالمطبخ والتكيفات للبيع استلام فوري

    I-Move logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 171م في كمبوند بادية في اكتوبر

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…