شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 103

2,845 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 104م جاردن ليكس هايد بارك تشطيب بالتقسيط

    Abrag 2 logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز من هايد بارك بالتوسعات الشرق

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 160م للبيع في كمبوند Aeon Marakez Tower

    Abrag 2 logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل مقدم2.7 والباقي اقساط فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٧٥٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند جرين ٦ -مباني ادرس 120 متر .

    Abrag 2 logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه132م+جاردن130م متشطبه بالم هيلز مقدم 1.600.000

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ريسيل - شقة في باديا بالم هيلز-استلام قريب

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن130م+130م متشطبه في بالم باركس بالتقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ف ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ارضي بجاردن استلام فورى - مرحله النادي..

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أوويست مرحلة تولوا

    Blocks logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل Tesla Residence طريق الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من بالم هيلز فيو مميز امام اركان

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مناسب فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة علي النيل ف الشيخ زايد قرب هايبر

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣١٬٣٣٨ جنيه

    للبيع شقة متشطبة غرفتين استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣٨٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 124م للبيع بأقل سعر بـ Club Hills

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاندسكيب ولاجون كمبوند O West

    Abrag 2 logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 2 نوم برايم لوكيشن للبيع في او ويست

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٢٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٨٬٥١٢ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 131م متشطبة بالكامل ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع 160م ابراج ايون - مراكز

    Abrag 2 logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقوى و ارقى كمبوند في حدائق اكتوبر بمقدم 250الف

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع بكمبوند FLW طريق الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…