شقق 2 غرفة نوم للبيع في كازا, صفحة 2

63 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة جاهزة للسكن في كازا، بيفرلي هيلز

    Residia logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بسعر مميز في كازا بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز للبيع في كازا بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق شقه غرفتين للبيع في كازا

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة كازا بيفرلي هيلز – سوديك

    Remax Westway logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة بالكامل في كازا بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين مفروشه للبيع بسعر مميز في كازا

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمطلات مفتوحة

    Inspire Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جاهزه للاستلام فورى فى سوديك قسط8س بزايد.

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقه غرفتين للبيع في كازا

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦١٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للايجار في كاذا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مفروشة تحقق عائد في الشيخ زايد بيفرلي هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة في كازا جاهزة اقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كازا – جاهزة للإيجار فورًا

    Egypt Best Properties logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او الايجار في كمبوند كازا

    West Field Property Consultancy logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروش للبيع في كمبون كازا

    West Field Property Consultancy logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كازا مفروشه افضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كازا مفروشه افضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لليبع شقة كازا كمبوند بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كازا

    West Field Property Consultancy logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف مفروش للبيع باقل سعر في كازا سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بتشطيب و فيو مميز للبيع في كازا بيفرلي

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببيفرلي هيلز بتشطيب مميز

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٦٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كازا 120 متر ريسبشن قطعتين 2 حمام

    Genova Investment logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في كازا بيفرلي – شقة مفروشة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع