شقق 2 غرفة نوم للبيع في الحي الاول

18 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة 111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٩٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي 87م سوبر لوكس في الحي الأول

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بالحي الاول شيخ زايد موقع مميز تشطيب كام

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحى الاول فى الشيخ زايد مساحه 97 متر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٤٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الشيخ زايد الحي الاول المجاوره الاولي

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فقلب زايد بكمبوند خدمي دقايق من زد بارك

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الاول موقع مميز جدا بحرى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الاول الشيخ زايداقل سعر موقع جيد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٨٤ متر بالحي الاول الشيخ زايد

    IHouse development logo image

    شارع 31, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بزايد ٨٤ متر دور أرضي شارع الخمسين

    IHouse development logo image

    شارع 12, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بالشيخ زايد بجوار هايبر وان ٨٤ متر أرضي

    IHouse development logo image

    شارع 10, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٨٤ متر أرضي غرفتين بجوار هايبر زايد بيع

    IHouse development logo image

    شارع 11, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٨٤ متر دور أرضي بالحي الأول الشيخ زايد

    IHouse development logo image

    شارع 31, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحى الأول المجاوره الخامسه الشيخ زايد

    El Marwa For Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع