شقق فندقية 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر

7 عقارات أخرى
  • 16

    شقق فندقية

    ١٦٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    سويت فندقى بالتكيفات 139م للبيع فندق Wyndham

    Vida Solutions logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٩٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع الوصلة غرفتين مقدم 5% تقسيط١٢سنه

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٦٬٣٧١٬٨٩٩ جنيه

    شقة فندقية للبيع في نيو جيزة تويلايت، غرفتين نوم

    The Polygon logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفندقيه+جاردن متشطبة فيو الاهرامات في نيو جيزه

    The Way logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للببع في بورتو اكتوبر/كود الوحده:CA0231

    Dk REAL ESTATE logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ٩٦ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خدمات فندقية للبيع- ابراج ايون- متشطبة بالكامل

    Properties-Today.com logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 121م للبيع بجوار بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع