عقارات 1 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد

601 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف +جاردن في هايد بارك الشيخ زايد مقدم550ألف

    TREX logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فورى فى الماركت ارضى بجاردن فيلدج ويست

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+تكيفات قرب هايبر زايد مقدم 800ألف كاش6م

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+تكيفات قرب هايبر زايد مقدم 800ألف كاش6م

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+تكيفات قرب هايبر زايد مقدم 800ألف كاش6م

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+تكيفات قرب هايبر زايد مقدم 800ألف كاش6م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فندقية بخصم الكاش في 205 اركان بالم

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 120 شهر في 90م متشطبه - Madaar

    Promax Property Investors logo image

    ذا هيليدج, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على10 سنين في شقه 84م جنب داندي مول

    Promax Property Investors logo image

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد الزامي 18% , مع فندق سويسس انن غرفة فندقية

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفندقيه مع SwissInn متشطبه ومفروشه بحر

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت للبيع استلام شهر 10 فيليدج ويست

    Brokers Hub logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع في Zed West_Ora – الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو بالتكيفات فى الماركت فى ابراج زيد

    Square Real Estate logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٨٥٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زد ويست الشيخ زايد 76 متر متشطبه

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل استلام فوري موقع مميز كارمل سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بعرض مميز لفترة محدودة باقل سعر

    Roots Development logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كامل التشطيب استلام فوري فيو لاند سكيب

    Roots Development logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز بمقدم5% امتلك شقتك متشطبة بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند رواية متشطبة بقسط علي 10سنين

    Vida Solutions logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة سكاي رامب في قلب الشيخ

    Element logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٤٤٬٧٤٧ جنيه

    شقة للبيع | زايد ويست – أورا | استلام 2027

    La Costa For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 78متر للبيع كمبوند جينيستا بالتقسيط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٠٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…